Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

we are back

Discussion in 'Sports' started by 250689, Feb 2, 2011.

  1. 2

    250689 Member

    #1
    Feb 2, 2011
    Joined: Jan 3, 2011
    Messages: 32
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    kwa wale mashabiki wa EPL,especially mashabiki wa man u na arsenal,habari ndio hiyo THE BLUES ARE BACK,kaeni mko wa vita hatuuachi kitu mbele yetu..!!!!!!
     
  2. Nzi

    Nzi JF-Expert Member

    #2
    Feb 2, 2011
    Joined: Oct 21, 2010
    Messages: 10,502
    Likes Received: 1,667
    Trophy Points: 280
    Just two straight wins and now you are chanting that you are back?!

    Don't just run away. As on Sunday the Kop will stomp on you old grampies!
     
Loading...