Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

siwez long distance relationship!nifanyaje????

Discussion in 'JF Chit-Chat' started by lindz, Apr 30, 2012.

  1. lindz

    lindz Member

    #1
    Apr 30, 2012
    Joined: Apr 29, 2012
    Messages: 38
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    ni kijana ambae nilikutana nae kam miez miwil iliyopita,ni mtanashati,mcha mung,msikivu,mpole,muelewa!in short nampend!ana umri wa miaka 22,na mie nna miaka 21!tatizo ni kwamba,anaondoka kwenda nchi za nje kikaz!!am soo happy kwa sababu anatengenez maisha yake,bt anarud mwez wa 12!na sijawah kuwa katika long distance relationship!!I feel sumthng weird inawez kutokea,mayb cheatin and stuffs like those!i have never make love with him!i feel like ndo he is going forever and he wil never love me when he comes bak
     
  2. sijui nini

    sijui nini JF-Expert Member

    #2
    Apr 30, 2012
    Joined: Sep 29, 2010
    Messages: 2,178
    Likes Received: 65
    Trophy Points: 145
    love doesnt depends on distance mamaa...kuna watu wanalala kitanda kimoja lakini kuchitiana kila siku...it all depends on your (both of you) commitment in your love...ingawa distance ni moja ya factor muhimu sana in love but if you two knows what you up to then its nothing....
     
  3. Amyner

    Amyner JF-Expert Member

    #3
    Apr 30, 2012
    Joined: Jul 13, 2011
    Messages: 2,397
    Likes Received: 46
    Trophy Points: 145
    Kama huwez acha!
     
Loading...