Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

natafuta kazi (field) au temporary

Discussion in 'Nafasi za Kazi na Tenda' started by kiber, Jul 2, 2010.

  1. k

    kiber Member

    #1
    Jul 2, 2010
    Joined: Apr 15, 2010
    Messages: 63
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    mimi ni kijana wa miaka 25 na ndiyo nimemaliza college last week, ningependa kupata experience kidogo kabla sijaendelea na masomo zaidi. natafuta kazi ya Flight dispatcher, or load controller or airport operations controller. back groung education, form 4 lyamungo high school 2004, International Diploma in Computer Engineering 2008, at New Horizons Computer Learning Center,(DCM) Diploma in Flight Dispatch and Operations Control(10) at Mombasa Aviation Training Institute( Mombasa Kenya)

    number yangu ni 0762061677. thanx a lot. Deogratias.
     
Loading...