Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Kuchupa kwacha

Discussion in 'Jamii Photos' started by KAKA A TAIFA, Jun 16, 2011.

  1. KAKA A TAIFA

    KAKA A TAIFA JF-Expert Member

    #1
    Jun 16, 2011
    Joined: Apr 27, 2011
    Messages: 558
    Likes Received: 10
    Trophy Points: 35
    Ukitaka jiachie,serikali yakosa dira na mwelekeo na ukweli inayumba .hayo yamesemwa na mbunge wa ccm jimbo la magomeni mohammed amour chombo
     

    Attached Files:

Loading...