Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Investigative Journalism (Wizi)

Discussion in 'Nafasi za Kazi na Tenda' started by Logo, Oct 20, 2011.

  1. Logo

    Logo JF-Expert Member

    #1
    Oct 20, 2011
    Joined: Jan 26, 2011
    Messages: 588
    Likes Received: 1
    Trophy Points: 0
    Jaman kama kuna mtu kasomea haya mambo na anaweza kufundisha wengine pia kuna wizi mkubwa huku maeneo ya Mwanza vijijini, atalipwa vizuri sana tu. Tuwasiliane.
    TGFM
     
  2. Invisible

    Invisible Admin Staff Member

    #2
    Oct 20, 2011
    Joined: Feb 11, 2006
    Messages: 9,095
    Likes Received: 140
    Trophy Points: 160
    We can send you our experts. Contact us support @ jamiiforums.com
     
  3. B'REAL

    B'REAL JF-Expert Member

    #3
    Oct 21, 2011
    Joined: Oct 20, 2010
    Messages: 3,039
    Likes Received: 90
    Trophy Points: 145
    ni pm...tuwasiliane.
     
Loading...