Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Hav a business bt dnt knw hw to write business proposal.

Discussion in 'Biashara, Uchumi na Ujasiriamali' started by marhaba, Apr 9, 2011.

  1. marhaba

    marhaba JF-Expert Member

    Apr 9, 2011
    Joined: Apr 5, 2011
    Messages: 583
    Likes Received: 13
    Trophy Points: 35
    kwenu wana jf...nina idea za biashara, bt sijui jinsi ya kuandika business proposal. mchango wa mawazo ya jinsi ya kuandaa business proposal. Help mi out hea.