Nimelazimika Kutembea Na Mume Wa Mtu! Sina Jinsi! Kama Mumeo Ungenilaumu Kweli!


Elli

Elli

JF-Expert Member
Joined
Mar 17, 2008
Messages
31,055
Likes
17,531
Points
280
Elli

Elli

JF-Expert Member
Joined Mar 17, 2008
31,055 17,531 280
Today is 1st December!!!!! Kumbuka ilulipoanguka ukatubu!!!!!
 
lara 1

lara 1

JF-Expert Member
Joined
Jun 10, 2012
Messages
15,614
Likes
12,218
Points
280
lara 1

lara 1

JF-Expert Member
Joined Jun 10, 2012
15,614 12,218 280
Only a woman with no self-esteem would stoop so low. The kind of woman who never feels complete. The kind of woman who lives by comparing her lifestyle with that of others and strives to strip others of their God given happiness. You do not have to cross that line so stop finding excuses to do so. Its pathetic!
Yah! Yah! Yah! I GUESS MY MAMA TOLD ME THE SAME!!!!!!!! But the world is better teacher i guess! I WISH TOO! BUT IF WISHES WHERE HORSES EVEN BEGGARS WOLD RIDE! But WISHES ARE JUST JUST WHAT THEY ARE SIMPLY WISHES!
 
lara 1

lara 1

JF-Expert Member
Joined
Jun 10, 2012
Messages
15,614
Likes
12,218
Points
280
lara 1

lara 1

JF-Expert Member
Joined Jun 10, 2012
15,614 12,218 280
Today is 1st December!!!!! Kumbuka ilulipoanguka ukatubu!!!!!
Trust me, kutubu bila intention ya kuacha dhambi ni kumtania mkuu! If you were in my situation 1december, 1st june, 1st april IT DOESNT REALLY MATTER! HIV hainitishi sanaa kama DIABETES, PRESSURE, ET AL yatokanayo na STRESS!
 
client3

client3

JF-Expert Member
Joined
Aug 6, 2007
Messages
740
Likes
68
Points
45
client3

client3

JF-Expert Member
Joined Aug 6, 2007
740 68 45
heee!! kweli dunia haiishi vituko kwa hiyo mimi ndio nimegeuka wa club hee?wewe mwenyewe unataka kufanywa kwa pesa kosa langu nini nataka nione kama its worth it kujivua utu wako kwa hiyo amount, lakini ni bora kuliko kutoa bure kwa hiyo foleni ndefu tena hawana shukrani heri umpe huyo atakayelipia kwa mwezi ( maana si kwa tendo kama ulivyodai) unaona sasa mimi nimekariri nikajua huwa malipo ni kwa tendo kumbe ukahaba umebadili muelekeo mambo ya kidigitali hata pre payment yaweza kuwepo. k
Embu acha kupayuka payuka!

Mume wa mtu kanipenda anataka aniboreshee maisha! Sasa mimi sio wale treat your friends BADLY and your enemies WORSE! Mimi huyu bwana analengo la kunitendea WEMA mtupu! Sasa HE IS A MAN! AND I CANT TREAT HIM LIKE A FO.OL OR LIKE A BOY! Nipokee wema wake tu basi! Noooo!

I WILL TREAT HIM LIKE A MAN HE IS! A GOOD MAN! CONSIDER IT SHOWING APPRECIATION! Watu kibao nimetoka nao hawajaniboreshea chochote zaidi kujipanga folleni na kujirisk na mitandao tu, faida iliopatikana 0!

YOU ARE TOO YOUNG TO UNDERSTAND THIS!!!!!!!! Wahi club mnakolipana kwa tendo!
 
georgeallen

georgeallen

JF-Expert Member
Joined
Jun 3, 2011
Messages
3,773
Likes
80
Points
145
georgeallen

georgeallen

JF-Expert Member
Joined Jun 3, 2011
3,773 80 145
ngoja akavurugwe zaidi, siku ya kufa nyani....
 
lara 1

lara 1

JF-Expert Member
Joined
Jun 10, 2012
Messages
15,614
Likes
12,218
Points
280
lara 1

lara 1

JF-Expert Member
Joined Jun 10, 2012
15,614 12,218 280
Inaelekea umejipanga haswa, hutasikia la muazini wala mnadi swalaa! Ni mbaya kufanya hicho kitendo sana sana hata kama its a matter of life and death! I suggest ukakope kwa mwenye mume hela ya kulipa kisasi rather than steal the hubby!
No wify will ever accept your flirting proposals my dear!
Otherwise do it at own risk!! Siyo kwamba mi msafi sijawahi kucheat na mume wa mtu, la hasha, ila si shauri mwengineo afanye hivyo as nafeel ni bad!
I did for the same reasons financial support, nilivoweza stand on ma own nili quit!
Hahahaaaaaaaaa! (Nacheka kwa masikitiko! ) IT DID WORK OUT FOR YOU OF COURSE!!!!!!!!? Awwwwwww! Amakweli msafiri ni kafiri siku zote! It better umeweza kujicommit kuacha kabisaaa!
 
Asprin

Asprin

JF-Expert Member
Joined
Mar 8, 2008
Messages
58,187
Likes
41,063
Points
280
Asprin

Asprin

JF-Expert Member
Joined Mar 8, 2008
58,187 41,063 280
Lara moko mambo?

Nimekumisi, na nimeimisi shkamo yako.

Hivi unajua mwanaume anakuwa mme wa mtu anapokuwa na mkewe? Kama ulikuwa hujui basi habari ndio hiyo. Atakayekushangaa niachie mimi nimcheke.
 
HUNIJUI

HUNIJUI

JF-Expert Member
Joined
Oct 10, 2012
Messages
1,441
Likes
14
Points
135
HUNIJUI

HUNIJUI

JF-Expert Member
Joined Oct 10, 2012
1,441 14 135
Nenda SACOS bwana... hizo sumu achana nazo... mi ningenanihii mara moja tu af ningekupa capital
 
Karucee

Karucee

JF-Expert Member
Joined
Mar 11, 2012
Messages
13,779
Likes
10,203
Points
280
Karucee

Karucee

JF-Expert Member
Joined Mar 11, 2012
13,779 10,203 280
Yah! Yah! Yah! I GUESS MY MAMA TOLD ME THE SAME!!!!!!!! But the world is better teacher i guess! I WISH TOO! BUT IF WISHES WHERE HORSES EVEN BEGGARS WOLD RIDE! But WISHES ARE JUST JUST WHAT THEY ARE SIMPLY WISHES!
Those women whose husbands you plan to do whatever with did not cause your accident. Stop playing victim, accident or no accident you still would have gone out with them. Its your life. Make your decisions.
 
Heaven on Earth

Heaven on Earth

JF-Expert Member
Joined
Mar 21, 2013
Messages
37,142
Likes
5,639
Points
280
Heaven on Earth

Heaven on Earth

JF-Expert Member
Joined Mar 21, 2013
37,142 5,639 280
I dont need to show anything, I NEED TO GET BACK TO MY PLACE WHERE I REALLY BELONG AMONG MY PEOPLE!!!!!!!! IF YA RESPECT IS LOST YOU DO WHATEVER IT TAKES TO EARN IT BACK !!!!!!!!!!

Those are my people as rude as they maybe i am still THEIR PERSON they need to learn to respect that! I can just give up my life too easily! Just because some accident knocked me down! Naaaaaaaah!

I dont need MONEY, i nee to be ACCEPTED AGAIN and MONEY WILL FACILITATE THAT!

If it was my hubby ILL LET IT SLIDE! Its not like the girl will keep him permanently or something! I will still keep my lions share, after all i would be the one who is BLESSED but she would just be lucky that my man TEMPORALLY looked at her! I WOULD LET IT SLIDE! Just out of showing some compassion for the WEAK!
Accepted by the so called your friends/people!!!!!!!!!!
its like your living somebody's LIFE...........,

best of lucky dunia yako chaguo lako
 
Deo Corleone

Deo Corleone

JF-Expert Member
Joined
Jun 29, 2011
Messages
14,951
Likes
3,068
Points
280
Deo Corleone

Deo Corleone

JF-Expert Member
Joined Jun 29, 2011
14,951 3,068 280
NIMEELEWA JINSI GANI UNAUMIA. SIWEZI KUBADILISHA HATA KIDOGO MSIMAMO WAKO.ILA MCHUNE TARATIBU HUYO JAMAA ASIJE AKATELEKEZA FAMILIA. PATA FURAHA ILA HAKIKISHA MWANAMKE MWENZIO HAWI KWENYE MACHUNGU KISA FURAHA YAKO.
"Deo#
 
Kiriba

Kiriba

JF-Expert Member
Joined
Mar 25, 2013
Messages
534
Likes
111
Points
60
Kiriba

Kiriba

JF-Expert Member
Joined Mar 25, 2013
534 111 60
A friend with benefit, sio mbaya
 
Mshinga

Mshinga

JF-Expert Member
Joined
Feb 5, 2013
Messages
3,537
Likes
43
Points
145
Mshinga

Mshinga

JF-Expert Member
Joined Feb 5, 2013
3,537 43 145
nataka kwenda kupima UKIMWI ila naogopa wallahi.......
kabla huu mwaka haujaisha nataka nikapime ila naogopa for real
Ukaze moyo,kapime,ujue afya yako,japo hata ninaekushauri leo sijadhubutu kusogelea vipimo,ukikutwa huna itabidi ujilinde zaidi kuelekea 2015 ambapo chanjo ya ukimwi itakuwa tayari,ukikutwa nao pia ujiandae kuishi kwa utaratibu ukisubiria dawa ya ukimwi 2015 ama zaidi mana kuna vitu vidogo bado vinatatiza kwenye tiba
 
client3

client3

JF-Expert Member
Joined
Aug 6, 2007
Messages
740
Likes
68
Points
45
client3

client3

JF-Expert Member
Joined Aug 6, 2007
740 68 45
I dont need to show anything, I NEED TO GET BACK TO MY PLACE WHERE I REALLY BELONG AMONG MY PEOPLE!!!!!!!! IF YA RESPECT IS LOST YOU DO WHATEVER IT TAKES TO EARN IT BACK !!!!!!!!!!

Those are my people as rude as they maybe i am still THEIR PERSON they need to learn to respect that! I can just give up my life too easily! Just because some accident knocked me down! Naaaaaaaah!

I dont need MONEY, i nee to be ACCEPTED AGAIN and MONEY WILL FACILITATE THAT!

If it was my hubby ILL LET IT SLIDE! Its not like the girl will keep him permanently or something! I will still keep my lions share, after all i would be the one who is BLESSED but she would just be lucky that my man TEMPORALLY looked at her! I WOULD LET IT SLIDE! Just out of showing some compassion for the WEAK!
ur people???? what pipo wakati wamekutenga bado unajibainisha nao???
 
lara 1

lara 1

JF-Expert Member
Joined
Jun 10, 2012
Messages
15,614
Likes
12,218
Points
280
lara 1

lara 1

JF-Expert Member
Joined Jun 10, 2012
15,614 12,218 280
Those women whose husbands you plan to do whatever with did not cause your accident. Stop playing victim, accident or no accident you still would have gone out with them. Its your life. Make your decisions.
And I DIDNT ASK TO BE IN THIS SITUATION! LIFE IS A BITCH BY NATURE!!!!!! I am just playing the cards that i hold!

The wives WILL BE FINE IF NOT OKAY! Like i said ITS TEMPORALLY! And THEY ARE BLESSED this little incident will pass!

WHAT THEY DONT KNOW CANT KILL THEM!!!!!!!!
 
Heaven on Earth

Heaven on Earth

JF-Expert Member
Joined
Mar 21, 2013
Messages
37,142
Likes
5,639
Points
280
Heaven on Earth

Heaven on Earth

JF-Expert Member
Joined Mar 21, 2013
37,142 5,639 280
Lara moko mambo?

Nimekumisi, na nimeimisi shkamo yako.

Hivi unajua mwanaume anakuwa mme wa mtu anapokuwa na mkewe? Kama ulikuwa hujui basi habari ndio hiyo. Atakayekushangaa niachie mimi nimcheke.
Shikamoo...........

ko ndo ile mume ni wako akiwa kwako....akitoka nje ni wa wenzio.....
mie hutu tu misemo tunanifanya nitake kuendelea kuitunza hii bikra hadi mwisho wa dunia
 
KakaJambazi

KakaJambazi

JF-Expert Member
Joined
Jun 5, 2009
Messages
16,229
Likes
4,622
Points
280
KakaJambazi

KakaJambazi

JF-Expert Member
Joined Jun 5, 2009
16,229 4,622 280
Tgo unauzaje!?
 
mafinyofinyo

mafinyofinyo

JF-Expert Member
Joined
Nov 29, 2012
Messages
4,391
Likes
2,838
Points
280
mafinyofinyo

mafinyofinyo

JF-Expert Member
Joined Nov 29, 2012
4,391 2,838 280
Kumbe wewe ni muuza Nyapu.Now I understand..!
 

Forum statistics

Threads 1,272,996
Members 490,220
Posts 30,466,939