KUOMBA MSAADA KWA RAISI | JamiiForums | The Home of Great Thinkers

Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

KUOMBA MSAADA KWA RAISI

Discussion in 'Jukwaa la Siasa' started by habdul64, Dec 28, 2015.

  1. habdul64

    habdul64 Senior Member

    #1
    Dec 28, 2015
    Joined: Dec 24, 2014
    Messages: 130
    Likes Received: 27
    Trophy Points: 45
    hivi hili wimbi la watu linaloomba msaada kwa rais kila kukicha kwani huko chini hakuna WATENDAJI au HAMUWAAMINI?
     
Tags:
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice
Loading...