Hujafa hujaumbika | JamiiForums | The Home of Great Thinkers

Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Hujafa hujaumbika

Discussion in 'Jamii Photos' started by M-bongotz, Feb 19, 2010.

  1. M-bongotz

    M-bongotz JF-Expert Member

    #1
    Feb 19, 2010
    Joined: Jan 7, 2010
    Messages: 1,735
    Likes Received: 43
    Trophy Points: 145
    Anaitwa Lakshmi mtoto huyu alizaliwa na miguu minne na mikono zaidi ya miwili iliyokuwa inazidi kuchomoza kila siku.,Lakini Mungu mkubwa alipofikisha miaka miwili akafanyiwa operation ya kumwondoa miguu na mikono ile ya ziada na hatimaye akarudi kuwa kiumbe cha kawaida.
     

    Attached Files:

  2. mayenga

    mayenga JF-Expert Member

    #2
    Feb 19, 2010
    Joined: Sep 6, 2009
    Messages: 3,832
    Likes Received: 621
    Trophy Points: 280
    inaaminika mtoto huyu watu walimwabudu kwa imani kuwa matatizo yao yataisha.
     
  3. s

    samvande2002 JF-Expert Member

    #3
    Feb 19, 2010
    Joined: Mar 6, 2009
    Messages: 414
    Likes Received: 11
    Trophy Points: 35
    india kuna mambo jamani!
    i doubt about huo ukanda!!!!!
     
  4. FirstLady1

    FirstLady1 JF-Expert Member

    #4
    Feb 19, 2010
    Joined: Jul 29, 2009
    Messages: 16,640
    Likes Received: 625
    Trophy Points: 280
    Hii tena kali
     
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice
Loading...