Free infidelity test.....

Nyani Ngabu

Platinum Member
May 15, 2006
87,781
2,000
What's up world? Ok, so over the weekend I devised this test, an infidelity test. The test is strictly for the females. So all you JF ladies out there if you are having sneaky suspicions that your man is cheating just holla at your boy. The test is very simple. You just bring one article of clothing and that's it.
 

Masikini_Jeuri

JF-Expert Member
Jan 19, 2010
6,763
1,500
NN umeniletdown brother.....................mie ningeshauri utupe upendeleo maalum ; kwa kuwa kina dada wao wana institution kibao za kuwatetea tukianza na ile ya Beijing!
 

Nyani Ngabu

Platinum Member
May 15, 2006
87,781
2,000
NN umeniletdown brother.....................mie ningeshauri utupe upendeleo maalum ; kwa kuwa kina dada wao wana institution kibao za kuwatetea tukianza na ile ya Beijing!

Let not your heart be troubled! I got something up my sleeve for the brothers too....
 

Toa taarifa ya maudhui yasiyofaa!

Kuna taarifa umeiona humu JamiiForums na haifai kubaki mtandaoni?
Fanya hivi...

Umesahau Password au akaunti yako?

Unapata ugumu kuikumbuka akaunti yako? Unakwama kuanzisha akaunti?
Contact us

Top Bottom