Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

..

Discussion in 'Uchaguzi Tanzania' started by tycoon, Nov 2, 2010.

  1. tycoon

    tycoon JF-Expert Member

    #1
    Nov 2, 2010
    Joined: Nov 2, 2010
    Messages: 403
    Likes Received: 55
    Trophy Points: 45
    Maneno ya Silaa kuhusu kila mpiga kura alinde kura yake yamesaidia sana kuliko kuwamini mawakala wetu,Phsycologically was a good idea,thats why we get a good number of wabunge despite of their KUCHAKACHUA.
     
Loading...