• Mpendwa mteja, tunakusihi jitahidi kuosha mikono kwa maji safi na sabuni mara kwa mara na kwa siku chache hizi jaribu kutulia nyumbani kuepusha maambukizi ya #CORONAVIRUS
Not_Yet_Uhuru
Reaction score
8

Profile posts Latest activity Postings About

  • KIMICHIO
    Kaka vipi?we ni msaki wa wapi mkuu mana na mi pia ni msaki.nijibu please.
    Not_Yet_Uhuru
    Change starts within yourself, for a more better future and success if you have that vision with you...and life is how about the way you want it be ahead of yourself..! all these will never come to you by chance or without own steps
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top