Kinyau
Joined
Likes
167

Profile posts Latest activity Postings About

  • M
    asanteni sana kwa vimbwanga vizuri na vitam sana na pia kinacho nifurahisha zaidi ni kuttoshikamana na upande wowote hivyo kuna uhuru a mawazo nawapongezeni sana wanajamii forum
    Kinyau
    its simple my friend first u need to have acount with that site, then what ever item u like u add to ur shoping list then wao watakupa invoice, ni vema kama una credit card visa au master card ndio better way ya kulipia kuliko wire transfer.

    Just surf around the web and u'll get to see. Ukikwama call me during office hours 0784 764332
    I
    Hi my friend, kama vipi nipe mobile yako nikupigie unipe full picture na procudures za kuorder item katika ile web, ninahitaji laptop nijaribu kuorder kama inawezekana Mzee
    AljuniorTz
    Nakutambua hali tu kama upo gado; ile issue yetu yule dogo yupo Znz ndio maana hakutokea tena kule ofsini kwako. Nami nilihisi bado mpo busy maana muda mwingi nikichungulia ckuoni jamvini.

    All the best
    J
    Hello brother how are you doing there wherever you are.Im more than okey.It appears that you are on our forums several times.Let our Almighty Allah bless you and your families if you have
    Kinyau
    thanks ,you too have a blessed festive season
    BAK
    Hello Kinyau,

    I would like to take this opportunity to wish you and your loved ones a very Merry Xmas and a happy and prosperous New Year. Also I wish you good health, happiness and good luck during the coming year of 2009.

    May God bless you and your loved ones.

    Merry Xmas and a Happy and prosperous New Year.
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…