Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Wosia wa mzee wa kaya.

Discussion in 'Uchaguzi Tanzania' started by Mwangaza, Oct 26, 2010.

  1. Mwangaza

    Mwangaza Senior Member

    #1
    Oct 26, 2010
    Joined: Feb 26, 2008
    Messages: 198
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 33
    Wadau checkini hii video ya wosia kwa wanachama wake..


     
    Last edited by a moderator: Jan 4, 2016
  2. Andrew Kellei

    Andrew Kellei JF Gold Member

    #2
    Oct 26, 2010
    Joined: Sep 11, 2009
    Messages: 343
    Likes Received: 3
    Trophy Points: 35
    Hiyo video iko wapi?????????
     
Loading...