Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Wito kwa Wazanzibar

Discussion in 'Uchaguzi Tanzania' started by Kasheshe, Nov 1, 2010.

  1. Kasheshe

    Kasheshe JF-Expert Member

    #1
    Nov 1, 2010
    Joined: Jun 29, 2007
    Messages: 4,594
    Likes Received: 16
    Trophy Points: 135
    Kama kweli mumekubaliana kuwa na maridhiano... tunatamakani kwenye sherehe za Kitaifa tusione sara za CCM au vyama vyenu bali nembo za Kitaifa.
     
Loading...