Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Wasanii wa Tanzania Aibu tupu.

Discussion in 'Entertainment' started by Giddy Mangi, Jul 31, 2011.

  1. G

    Giddy Mangi JF-Expert Member

    #1
    Jul 31, 2011
    Joined: Feb 14, 2011
    Messages: 833
    Likes Received: 4
    Trophy Points: 0
    Jamani Watanzania Aibu hawa wasanii wetu vipi?Hawawezi kuimba live?Mbona wanaiba kwa Cd halafu sauti mbaya sana,CLOUDS hamuoni hili ama na nyie ni kama serikali ya Ccm?AIBU TUPU.
     
Loading...