Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Wapenda vya b'reee lawsuits zaja

Discussion in 'Entertainment' started by Abdulhalim, Jun 19, 2009.

  1. Abdulhalim

    Abdulhalim JF-Expert Member

    #1
    Jun 19, 2009
    Joined: Jul 20, 2007
    Messages: 16,463
    Likes Received: 16
    Trophy Points: 135
    Wapenda dezo tukae mkao wa kula. Kuna possibility kwamba kama ukikutwa ktk anga za wenyewe unaweza kupigwa penati ya kulipia up to 150,000 USD per every song you shared it online.

    Habari zaidi hapa
     
Loading...