Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Usimba na Uyanga!!

Discussion in 'Entertainment' started by Mzee, Sep 4, 2011.

  1. Mzee

    Mzee JF-Expert Member

    #1
    Sep 4, 2011
    Joined: Feb 2, 2011
    Messages: 11,584
    Likes Received: 1,313
    Trophy Points: 280
    Salaam wana Jf.
    Hivi huu ushabiki wa usimba na uyanga unachangia kuwa kwa mpira?
    Nawakilisha kwenu.
    Aksante.
     
Loading...