Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Ushauri na msaada wa mawazo

Discussion in 'Tech, Gadgets & Science Forum' started by Chunusi za Kidevuni, Jun 1, 2012.

  1. C

    Chunusi za Kidevuni New Member

    #1
    Jun 1, 2012
    Joined: Jun 1, 2012
    Messages: 4
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    Wadau mi nahtaji kujua kuna utofauti gani kati ya faculty za civil engineering na civil and irrigation engineering?
     
Loading...