Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Ushato...... Wewe

Discussion in 'Jokes/Utani + Udaku/Gossips' started by shegaboy, Sep 16, 2011.

  1. shegaboy

    shegaboy JF-Expert Member

    #1
    Sep 16, 2011
    Joined: Apr 11, 2011
    Messages: 214
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    Mtoto alikuwa anamadidhia baba yake. baba john uwa ananiambia nivue nguo na yeye anavua kisha anaingiza mdudu wake kwangu.baba kusikia hivyo akafoka shenzi USHATOBWA WEWE DU!
     
Loading...