Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Ulevi Nooma Noumaaaaaaaa

Discussion in 'Jokes/Utani + Udaku/Gossips' started by swanga, Sep 18, 2012.

  1. s

    swanga Member

    #1
    Sep 18, 2012
    Joined: May 21, 2012
    Messages: 79
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 13
    Angalia hiyo
     
  2. Wa kusoma

    Wa kusoma JF-Expert Member

    #2
    Sep 18, 2012
    Joined: Jul 30, 2011
    Messages: 2,666
    Likes Received: 1,306
    Trophy Points: 280
    Asante sana mkuu
     
  3. Katavi

    Katavi Platinum Member

    #3
    Sep 18, 2012
    Joined: Aug 31, 2009
    Messages: 37,665
    Likes Received: 2,836
    Trophy Points: 280
    Nini hiyo....?
     
  4. WAHEED SUDAY

    WAHEED SUDAY JF-Expert Member

    #4
    Sep 19, 2012
    Joined: Jun 24, 2011
    Messages: 6,215
    Likes Received: 539
    Trophy Points: 280
    Hii itakuwa ni weed na sio pombe tena
     
Loading...