Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Uchaguzi: Mabango haya ya Kampeni

Discussion in 'Uchaguzi Tanzania' started by Xuma, Aug 24, 2010.

  1. Xuma

    Xuma JF-Expert Member

    #1
    Aug 24, 2010
    Joined: Jul 14, 2010
    Messages: 616
    Likes Received: 8
    Trophy Points: 35
    [/ATTACH]
     

    Attached Files:

    • kl.jpg
      kl.jpg
      File size:
      38.8 KB
      Views:
      29
  2. Kaa la Moto

    Kaa la Moto JF-Expert Member

    #2
    Aug 25, 2010
    Joined: Apr 24, 2008
    Messages: 7,535
    Likes Received: 74
    Trophy Points: 145
    Hii kali lakini kwa tanzania inawezekana
     
Loading...