Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Top Paying Computer Jobs

Discussion in 'Nafasi za Kazi na Tenda' started by laurenja, Jul 7, 2011.

  1. l

    laurenja New Member

    #1
    Jul 7, 2011
    Joined: Jul 7, 2011
    Messages: 1
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    Computer science has been a field of interest for students and job-seekers alike for many years, but is there a new type of computer business job that is about to take over with much higher rewards


    GET NOW
     
  2. K

    Kijamani Senior Member

    #2
    Jul 7, 2011
    Joined: Nov 10, 2009
    Messages: 160
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    Tumechoshwa na uhuni wenu mnaotuletea hapa jamvini.Umejiunga leo kwa kazi hiyo tu?!!!!!!!!!!.Hivi hawa wezi wanawalipa shilingi ngapi?Au ni wewe mmoja kila siku unajiunga ili utuletee huu upuuzi wa kikanada na kinaijeria,msituchoshe tafadhali.Fanyeni kazi zenu wenyewe.
     
Loading...