Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

This is BS: Fan gets 3-year ban over racial abuse

Discussion in 'Sports' started by Abdulhalim, Feb 2, 2010.

  1. Abdulhalim

    Abdulhalim JF-Expert Member

    #1
    Feb 2, 2010
    Joined: Jul 20, 2007
    Messages: 16,463
    Likes Received: 16
    Trophy Points: 135
    This is sheer joke and total nonsense.

    Mtu anatukana mtu halafu adhabu yake eti ni kumfungia kwenda uwanjani kwa miaka 3.5, na faini ya pauni 170 na compensation pauni 50? ONLY!!

    Nimefurahishwa na huyu mama Bent kukomaa na huyu ****.
     
Loading...