Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

The class of 2011

Discussion in 'Jamii Photos' started by MaxShimba, Nov 22, 2011.

  1. MaxShimba

    MaxShimba JF-Expert Member

    #1
    Nov 22, 2011
    Joined: Apr 11, 2008
    Messages: 35,808
    Likes Received: 94
    Trophy Points: 145
    [​IMG]
     
  2. Poriposha

    Poriposha JF-Expert Member

    #2
    Nov 22, 2011
    Joined: Oct 23, 2011
    Messages: 306
    Likes Received: 3
    Trophy Points: 0
    Mbona hayo hapo sehemu kibao hapa bongo sio jambo la kushangaa KIvile ila cha kujiuliza je NAYE SHUKURU KAWAMBWA ANASHEHEREKEA MIAKA 50 YA UHURU KWA HALI HIYO????
     
Loading...