Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Tanzanian IT professionals Forum?

Discussion in 'Tech, Gadgets & Science Forum' started by Kang, Feb 2, 2009.

  1. Kang

    Kang JF-Expert Member

    #1
    Feb 2, 2009
    Joined: Jun 24, 2008
    Messages: 4,698
    Likes Received: 204
    Trophy Points: 160
    Nasikia kuna kitu kama hicho, kuna mtu ana address yake?
     
  2. Shy

    Shy JF-Expert Member

    #2
    Feb 2, 2009
    Joined: Nov 2, 2006
    Messages: 4,238
    Likes Received: 17
    Trophy Points: 0
    JARIBU HII HAPA [media]http://groups.yahoo.com/group/techtz/[/media] HII NI YA TECH SUPPORT

    NA HII HAPA [media]http://www.ethinktanktz.org/[/media] HII NI GENERAL

    KARIBU
     
Loading...