Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Suala la ''batch''

Discussion in 'Jukwaa la Elimu (Education Forum)' started by Mgimiloko, Oct 3, 2012.

  1. M

    Mgimiloko Member

    #1
    Oct 3, 2012
    Joined: Aug 15, 2012
    Messages: 24
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    Wadau kwa loan iliyotowela hata vyuoni wameandika batch namba 1,je kuna hizo batch nyingine zitakuja? Ambao majina yetu hayajaonekana tuwe na moyo na hilo la batch nyingine?
     
  2. rayman m

    rayman m Senior Member

    #2
    Oct 3, 2012
    Joined: Feb 6, 2012
    Messages: 119
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 33
    Du! Hali ni mbaya ila tujipe moyo coz they are saying they are aware of this.
     
  3. rayman m

    rayman m Senior Member

    #3
    Oct 3, 2012
    Joined: Feb 6, 2012
    Messages: 119
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 33
    lets be patient
     
Loading...