Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Steven wasira primary school hipo hoi

Discussion in 'Jukwaa la Elimu (Education Forum)' started by frema120, Sep 2, 2012.

  1. frema120

    frema120 JF-Expert Member

    Sep 2, 2012
    Joined: Jan 1, 2012
    Messages: 5,106
    Likes Received: 10
    Trophy Points: 135
    shule hii hipo musoma
    haina madawati na madarasa
    inamadawat 14 tu.....

    hii ni hatari sana