Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Receptinist Tsh ngapi?

Discussion in 'Jukwaa la Elimu (Education Forum)' started by Kabaizer, Oct 24, 2011.

  1. Kabaizer

    Kabaizer JF-Expert Member

    #1
    Oct 24, 2011
    Joined: Oct 4, 2011
    Messages: 472
    Likes Received: 19
    Trophy Points: 35
    Jaman coz ya receptionist sh ngapi? Na wapi naweza kupata elimu hiyo ktk vyuo vya hapa bongo?
     
Loading...