Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Re: Msaada (SIM)

Discussion in 'Tech, Gadgets & Science Forum' started by Senghor, Jun 21, 2009.

  1. S

    Senghor Member

    #1
    Jun 21, 2009
    Joined: Feb 22, 2009
    Messages: 34
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    Habari wakuu? Ni software ipi ambayo ni free na bora inayoweza kutumika kwenye PC ku-hack line ya simu (SIM card) kwa kutumia smart card reader?
    Natanguliza shukrani.
     
Loading...