Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Poor Gay

Discussion in 'Jokes/Utani + Udaku/Gossips' started by M-bongotz, Sep 22, 2010.

  1. M-bongotz

    M-bongotz JF-Expert Member

    #1
    Sep 22, 2010
    Joined: Jan 7, 2010
    Messages: 1,726
    Likes Received: 19
    Trophy Points: 135
    A man escapes from prison where he has been for 15 years. He breaks into a
    house to look for money and guns and finds a young couple in bed.

    He orders the guy out of bed and ties him to a chair, while tying the girl
    to the bed he gets on top of her, kisses her neck, then gets up and goes
    into the bathroom. While he's in there, the husband tells his wife:

    "Listen, this guy's an escaped convict, look at his clothes! He probably
    spent lots of time in jail and hasn't seen a woman in years. I saw how he
    kissed your neck." If he wants sex, don't resist, don't complain, do
    whatever he tells you. Satisfy him no matter how much he nauseates you. This
    guy is probably very dangerous. If he gets angry, he'll kill us. Be strong,
    honey. I love you."

    To which his wife responds: "He wasn't kissing my neck. He was whispering
    in my ear. He told me he was gay, thought you were cute, and asked me if we
    had any vaseline. I told him it was in the bathroom. Be strong honey. I love
    you too!!"
     
  2. u

    uporoto01 JF-Expert Member

    #2
    Sep 22, 2010
    Joined: May 23, 2008
    Messages: 4,746
    Likes Received: 9
    Trophy Points: 135
    Kama alivyotaka mkewe awe mvumilivu inabidi yeye sasa atulie.Hahaha! mkuki kwa nguruwe hiyo.
     
  3. a

    allydou JF-Expert Member

    #3
    Sep 22, 2010
    Joined: Apr 16, 2009
    Messages: 1,103
    Likes Received: 233
    Trophy Points: 160
    wazee wa pwani hapo mchekea tu.
     
  4. njiwa

    njiwa JF-Expert Member

    #4
    Sep 22, 2010
    Joined: Apr 16, 2009
    Messages: 10,084
    Likes Received: 1,107
    Trophy Points: 280
    unamaana gani na hii kauli?!!
     
  5. Chapakazi

    Chapakazi JF-Expert Member

    #5
    Sep 28, 2010
    Joined: Apr 19, 2009
    Messages: 2,881
    Likes Received: 4
    Trophy Points: 135
    kwani wewe wa pwani?
     
  6. Joseph

    Joseph JF-Expert Member

    #6
    Sep 28, 2010
    Joined: Aug 3, 2007
    Messages: 3,477
    Likes Received: 11
    Trophy Points: 135
    Kazi kweli kweli,hapo akimfungua tu jamaa atatoka nduki
     
  7. cheusimangala

    cheusimangala JF-Expert Member

    #7
    Sep 28, 2010
    Joined: Feb 27, 2010
    Messages: 2,590
    Likes Received: 7
    Trophy Points: 0
    sitaki kuwaza yalivyoishia.lol
     
  8. PhD

    PhD JF-Expert Member

    #8
    Sep 29, 2010
    Joined: Jul 15, 2009
    Messages: 3,798
    Likes Received: 746
    Trophy Points: 280
    hapo ni mtandao unaotumiwa na vijana sana
     
  9. j

    jaffery hassan Member

    #9
    Sep 29, 2010
    Joined: Dec 9, 2008
    Messages: 77
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    yesuu na maria anataka kumtigolize,picha liliishaje?:A S 8:
     
  10. Andrew Nyerere

    Andrew Nyerere Verified User

    #10
    Sep 29, 2010
    Joined: Nov 10, 2008
    Messages: 2,866
    Likes Received: 807
    Trophy Points: 280
    Lakini this is not an idle story. Haya mambo yanatokea hata hapa Tanzania. Ndiyo maana tunafanya huu Uchaguzi kuamua nani ana uwezo mkubwa wa kutuepeusha na mambo,balaa kama hizi. Ndio maana ni muhimu sana kuamua vizuri nani anafaa kuwa kiongozi.
    Fikiria kwa mfano yake matatizo yaliyotokea jana,yule mtu aliyewachoma mott watu kule Karatu. Lile si ndio jimbo la Dr. Slaa? Tukio baya sana,labda la pli kwa ukatili mwaka huu,baada ya lile la Buhare,Musoma,waipokufa watu 17.
     
Loading...