Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Plz help

Discussion in 'Biashara, Uchumi na Ujasiriamali' started by Yasser5, Apr 4, 2012.

  1. Y

    Yasser5 JF-Expert Member

    #1
    Apr 4, 2012
    Joined: Mar 15, 2012
    Messages: 207
    Likes Received: 1
    Trophy Points: 0
    Wana jamvi Tsh 100,000,000
    niwekeze vip nitoke kwa amaount hii
    regards kwa uchumi wetu wa Tanzania
     
  2. next

    next JF-Expert Member

    #2
    Apr 4, 2012
    Joined: Nov 2, 2007
    Messages: 588
    Likes Received: 6
    Trophy Points: 35
    izo pesa umeokota?
     
Loading...