Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

People have spoken, so what?

Discussion in 'Uchaguzi Tanzania' started by Nyambala, Nov 1, 2010.

  1. Nyambala

    Nyambala JF-Expert Member

    #1
    Nov 1, 2010
    Joined: Oct 10, 2007
    Messages: 4,468
    Likes Received: 10
    Trophy Points: 135
    Yaani chaguzi za Africa siku zote zinavurugwa kwa mtazamo huu kutola kwa watawala na tume za uchaguzi!

    "People have spoken so what???????????"
     
Loading...