Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Nisaidien jaman nateseka....

Discussion in 'JF Doctor' started by Idrissou haroun, Apr 10, 2012.

  1. I

    Idrissou haroun New Member

    #1
    Apr 10, 2012
    Joined: Jan 11, 2012
    Messages: 2
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    Habar wana JF me nasumbuliwa na miwasho sehem za sr na nna vpele kama vchunus pemben ya uume.Tatzo la pl nna miaka 19 sasa lakn hata cku1 cjawah kutoa bao
     
  2. Primitive

    Primitive JF-Expert Member

    #2
    Apr 10, 2012
    Joined: Nov 7, 2011
    Messages: 224
    Likes Received: 6
    Trophy Points: 35
    kweli mimi ni primitive!!
     
Loading...