Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Ni Mimi Msanii Kioo Cha Jamii

Discussion in 'Celebrities Forum' started by Ndallo, May 2, 2012.

  1. Ndallo

    Ndallo JF-Expert Member

    #1
    May 2, 2012
    Joined: Oct 1, 2010
    Messages: 6,785
    Likes Received: 512
    Trophy Points: 280
    Kama nikua msanii wa kizazi kipya halafu style zenyewe ndio kama hizi! Potelea mbali wacha nitafute kazi nyingine!

    [​IMG]
     
  2. Ndallo

    Ndallo JF-Expert Member

    #2
    May 2, 2012
    Joined: Oct 1, 2010
    Messages: 6,785
    Likes Received: 512
    Trophy Points: 280
    [​IMG]
     
Loading...