Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Need a parttime accountant in Morogoro?

Discussion in 'Nafasi za Kazi na Tenda' started by chigwiye, Oct 23, 2012.

  1. c

    chigwiye JF-Expert Member

    Oct 23, 2012
    Joined: Oct 28, 2010
    Messages: 353
    Likes Received: 1
    Trophy Points: 0
    In case you are in need for a part time accountant, here i am. I am employed already and would like to utilize my full capacity. I am a DBA,an ADA,PGDBA-Finance holder, with 4yrs of experience in the field of accountancy & finance. For any enquiry call 0765829257
  2. HANDO

    HANDO Member

    Oct 23, 2012
    Joined: Sep 1, 2011
    Messages: 51
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    your already utilized bt there is a lot of resource which are still idle among them is me with bachelor of finance,CPA(T) bt still natembea na mabahasha hapa ARUSHA.
  3. M

    Mea2 Member

    Oct 24, 2012
    Joined: Sep 5, 2012
    Messages: 98
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 13
    hahahahaha kaka umetisha kwa hiyo umeamua kumwonyeshea wewe ni CPA(t) lakini unasugua viatu sembuse yeye mwenye PG Umetisha kwa mara ingine but tujipe moyo me mwenyewe ni mwanachama wa KUTEMBEA NA BAHASHA LAKINI WAPI KAZI