Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

National Environmental Management Council (NEMC) Interview

Discussion in 'Nafasi za Kazi na Tenda' started by Francis Makari, Oct 11, 2012.

  1. Francis Makari

    Francis Makari Member

    #1
    Oct 11, 2012
    Joined: Jul 16, 2010
    Messages: 24
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 3
    Mambo vipi wadau, ee bana kwa yeyote mwenye information kuhusu Interview ya kazi za NEMC kama imefanyika au bado.












    "Mguu wa bandia hauoti vinyweleo"
     
Loading...