Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Natafuta kazi ya udereva

Discussion in 'Nafasi za Kazi na Tenda' started by Sultan salehe, Oct 17, 2011.

  1. S

    Sultan salehe New Member

    #1
    Oct 17, 2011
    Joined: Oct 17, 2011
    Messages: 1
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    Natafuta kazi ya udereva nina lesen ya class c nimesoma katika chuo cha national institute of transport(NIT) and also i have secodary education certificate
     
Loading...