Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Naomba ushauri

Discussion in 'Tech, Gadgets & Science Forum' started by samilakadunda, Jan 8, 2012.

  1. samilakadunda

    samilakadunda JF-Expert Member

    Jan 8, 2012
    Joined: Oct 13, 2011
    Messages: 1,642
    Likes Received: 12
    Trophy Points: 135
    Naka kununua simu,nimeipenda sana sim ya google touch screen,uwezo wake,na uimara wake ukoje? Uwezo wake wa katika internet.