Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

naitaji dhahabu

Discussion in 'Matangazo madogo' started by frozen, Feb 2, 2012.

  1. frozen

    frozen Senior Member

    #1
    Feb 2, 2012
    Joined: Aug 12, 2010
    Messages: 135
    Likes Received: 1
    Trophy Points: 0
    habari wana jf, pls naitaji kujua bei ya dhahabu kwq gram mmoja ni kiasi gani naitaji? pia ni sehemu gani hapa mjini kuna masonara wanaohaminika?
    asante
     
  2. King Kong III

    King Kong III JF-Expert Member

    #2
    Feb 2, 2012
    Joined: Oct 15, 2010
    Messages: 24,043
    Likes Received: 549
    Trophy Points: 280
    20 carats ninazo ni PM
     
Loading...