Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Nafasi za kazi ubalozi wa marekani nchini tanzania

Discussion in 'Nafasi za Kazi na Tenda' started by Baba Mtu, Oct 8, 2010.

  1. Baba Mtu

    Baba Mtu JF-Expert Member

    #1
    Oct 8, 2010
    Joined: Aug 28, 2008
    Messages: 880
    Likes Received: 19
    Trophy Points: 35
    Pata details kupitia hapa:

    1. EMPLOYMENT OPPORTUNITY ? Program Manager (HIV/AIDS) - Re-advertisement

    2. EMPLOYEMENT OPPORTUNITY - Program Officer (Treatment and Prevention) - Re-advertisement

    3. EMPLOYMENT OPPORTUNITY ? Information Systems Assistant

    4. EMPLOYMENT OPPORTUNITY ? Public Health Specialist (Influenza/Emerging Infections) - Re-advertisement

    Ai wishi yuu olu dhe besti in yua aplikesheni


    *************************************************
    USIACHE MBACHAO KWA MSALA UPITAO
    *************************************************

    ICHAGUE CCM, KWANI NI MBACHAO YAKO. USICHAGUE CHADEMA, CUF, TLP NA NCCR-MAGEUZI, HIYO NI MISALA IPITAYO.


    :welcome:
     
Loading...