Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Msaada...!

Discussion in 'Jukwaa la Elimu (Education Forum)' started by Zuia Sayayi, Mar 7, 2012.

  1. Zuia Sayayi

    Zuia Sayayi JF-Expert Member

    #1
    Mar 7, 2012
    Joined: Mar 28, 2011
    Messages: 817
    Likes Received: 9
    Trophy Points: 35
    Jaman wandugu naomba msaada kwa yeyote anaefaham kiasi cha Karo pale Chuo cha Kilimo na Mifugo UKILIGURU mwanza anijulishe
    Natanguliza shukrani.!
     
Loading...