Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Msaada!

Discussion in 'Tech, Gadgets & Science Forum' started by nyambari, Nov 17, 2011.

  1. nyambari

    nyambari JF-Expert Member

    #1
    Nov 17, 2011
    Joined: Nov 3, 2010
    Messages: 275
    Likes Received: 2
    Trophy Points: 35
    Tafadhali naomba kwa anayejua bei za madishi ya kawaida na yale ya dstv anijuze kwani nahitaji moja kati ya hayo!
     
Loading...