Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Msaada wa codes za kerpesky

Discussion in 'Tech, Gadgets & Science Forum' started by Mtemakuni, Jun 25, 2012.

  1. M

    Mtemakuni JF-Expert Member

    #1
    Jun 25, 2012
    Joined: Sep 18, 2010
    Messages: 257
    Likes Received: 2
    Trophy Points: 35
    Can smbody out there plz help me with codes za ku-update my antivirus za kerpesky 2012. Niko porini huku nahudumia wadanganyika na cna mchongo wa kuja mjini karibuni. Thanx in advance
     
Loading...