Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Msaada Jamani

Discussion in 'Jukwaa la Sheria (The Law Forum)' started by Lastname, Jul 26, 2012.

  1. Lastname

    Lastname JF-Expert Member

    #1
    Jul 26, 2012
    Joined: Feb 23, 2012
    Messages: 925
    Likes Received: 3
    Trophy Points: 35
    Hivi kwa fact zilizopo kuhusu kutekwa na kuteswa kwa Dr. Ulimboka, akirudi anaweza fungua mashitaka kwa watesi wake maana anawajua. hilo linawezekana?
     
Loading...