Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Msaada: Ammended social security bill

Discussion in 'Jukwaa la Sheria (The Law Forum)' started by Omulangi, Jun 2, 2012.

  1. O

    Omulangi JF-Expert Member

    #1
    Jun 2, 2012
    Joined: Feb 12, 2008
    Messages: 1,005
    Likes Received: 33
    Trophy Points: 145
    Naomba kujua hii bill iliyokuwa bungeni majuzi kuhusu mabadiliko ya mifuko ya hifadhi ya jamii ni no ngapi na naweza kuipataje?
     
Loading...