Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Mngetembelea yatima na kupiga picha nao hivi mtapata thawabu sana

Discussion in 'Habari na Hoja mchanganyiko' started by Pdidy, Jul 30, 2011.

  1. Pdidy

    Pdidy JF-Expert Member

    #1
    Jul 30, 2011
    Joined: Nov 22, 2007
    Messages: 25,550
    Likes Received: 1,609
    Trophy Points: 280
    Wapi kibonde mzee wa vaii vaiiii embu malizien basi na nyie

    tupate wadhamani kidogo

    cloooooooooooudssssssssssssss fm the plp station
     

    Attached Files:

Loading...