Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Mjinga wa kwanza

Discussion in 'Jokes/Utani + Udaku/Gossips' started by Real joh, Jul 26, 2012.

  1. R

    Real joh Member

    #1
    Jul 26, 2012
    Joined: Mar 14, 2012
    Messages: 19
    Likes Received: 0
    Trophy Points: 0
    Jamaa mmoja alikwenda msibani kwa bahati mbaya akakosa chakula,akaondoka kwa hasira na kusema kwa sauti'POA NA MIMI NITAFIWA TU'
     
Loading...