Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Mbunge wa Ludewa amuita Jairo 'Mdudu'?

Discussion in 'Jukwaa la Siasa' started by Yo Yo, Aug 13, 2011.

  1. Yo Yo

    Yo Yo JF-Expert Member

    #1
    Aug 13, 2011
    Joined: May 31, 2008
    Messages: 11,245
    Likes Received: 38
    Trophy Points: 0
    Live Bungeni Mdudu huyu Jairo aondolewe na wizara isafishwe na kaipongeza serikali kwa kuomba Radhi
     
Loading...