Dismiss Notice
You are browsing this site as a guest. It takes 2 minutes to CREATE AN ACCOUNT and less than 1 minute to LOGIN

Mbowe afikishwa mahakamani

Discussion in 'Jukwaa la Siasa' started by Greater thinker, Nov 10, 2011.

  1. Greater thinker

    Greater thinker JF-Expert Member

    #1
    Nov 10, 2011
    Joined: Sep 12, 2011
    Messages: 292
    Likes Received: 13
    Trophy Points: 35
    mwenyekiti wa chama cha demokrasia na maendeleo amefikishwa kwny mahakama ya hakimu mkaz arusha kujb tuhuma znazomkabl..
    Source ; e.a radio supermix
     
Loading...